آموزش باازاریابی


 پکیج های آموزشی بازاریابی آکادمی آرامی اختصاصا ویژه فعالان آرایش دائم طراحی گردیده استت . هدف ما صرفا آموزش هنر آرایش دائم نیست هدف ما ایجاد کسب و کاری پر درآمد با مهارت آرایش دائم است و دوره تخصصی پیگمنتر پولساز  و تولید محتوا حرفه ای در آرایش دائم جدیدترین  پکیج های آموزش بازاریابی آرامی هستند که با هدف توانمندسازی فروش پیگمنترهای عزیز طراحی شده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر  میتوانید از طریق پیامک یا واتس آپ با ما در تماس باشید   09202821360کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دوره تخصصی تولید محتوا

700,000 تومان

بازاریابی نوین بر پایه محتواست و یک محتوای حرفه ای ، حرفه آرایش دائم خلاقانه و چالشی میتواند اثر گذاری برابر صدها تبلیغات را در یک روز داشته باشد . تکنیک ها و ابزارهای مفختلفی برای تولید محتوا وجود دارد و در این دوره این امکانات را فقط مخصوص حرفه آرایش دائم طراحی کردیم


پیگمنتر پول ساز

1,000,000 تومان

هنر و مهارت آرایش دائم یکی از پردرآمد ترین لاین های صنعت زیبایی است که در سراسر دنیاطرفداران بسیاری داشته و این تقاضا صنعت بزرگی را ایجاد کرده است .تتوشاپهای بسیار زیاد ، کمپانیهای بزرگ تولید کننده رنگ و دستگاهها و لوازم کار ، آکادمیهای متعدد و فستیوالها و سمینارها گویای گستردگی  بازار آرایش دائم است .ما در این دوره قصد داریم نحوه بازاریابی ، تبلیغات و جذب مشتری از این مارکت جذاب را به هنرمندان پرتلاش این حرفه آموزش بدهیم  تا تلاش و سرمایه و هنر خود را به درآمدی شیرین و دلچسب تبدیل نمایند .


دسته‌بندی