درباره ما

نگار کبیر هستم متخصص و مدرس درحرفه آرایش دائم

دوست دارید با زندگی کاری من بیشتر آشنا بشید داستانم و بخونید  

نگارم عاشق نقش و رنگ و خلق کردن ، وقتی مشغول کار هنری هستم از زمان و مکان جدا میشم و آرامش و سبکی نابی و حس میکنم.

رشته مدیریت بازاریابی و در مقطع ارشد در دانشگاه الزهرا خوندم و واقعا عاشق مارکتینگ هستم چون از جنس تحقیق و تحلیل و خلق ایده هست و ذهن من مدام میگرده دنبال چالش و حل مسئله ...

بعد اتمام درسم سخت کارکردم تا اینکه  خودم شرکت بازرگانی تاسیس کردم و پروژه های سنگینی و اجرا کردیم مثل همایش بزرگ تجاری و صادرات به روسیه ، برگزاری نمایشگاه در مسکو و ... دوستش داشتم اما واقعیت این بود که کار در محیط مردونه با تنشها و استرسهای زیاد کمی خسته ام کرده بود مخصوصا اینکه تحریم هم بودیم و این کارمون خیلی سخت تر میکرد.

همیشه تو نجواهای ذهن خودم میگفتم اااه چرا من یه حرفه هنری و انتخاب نکردم ، چراااا !

وابستگی ذهنی به فضای کار تجاری من و از تغییرمسیر و رفتن دنبال علاقه ام میترسوند تا اینکه یه روز بهاری تو سال 94 وقتی داشتم برنامه سال جدیدم و مرور و تکمیل میکردم به خودم گفتم اینهمه مقاومت برای تغییر مسیرت برای چیه ! از چی میترسی وقتی میدونی یه عمر به کار هنری علاقه داری و وقتی از پس کار تجاری براومدی از پس کار هنری هزار برابر بهتر برمیای !

بین چند کارهنری حرفه آرایش دائم و انتخاب کردم که بعدا دلایلم وماجراهای مسیرم و مفصل براتون میگم . اوایلش واقعا برام سخت بود و مدام خودم و  از این انتخاب و تغییر سرزنش میکردم . اما وقتی بعد پایداری و عبور از یه مسیر سخت رسیدم به جایی که  دیدم چقدر همه چیز تو این کار برام شفاف ، واضخ و دلچسب شده تازه فهمیدم ماجرا ازچه قراره ...

همینجا بود که متوجه شدم این کار سخت و نشدنی نبوده و بین مبتدی های سرگردان و حرفه ای های کاربلد فقط یک گنج فاصله هست و این گنج همون اطلاعات و آگاهی از فنون ریز و اصول طلایی کاره که من تو اون مسیر سخت ریز به ریز تو کوله پشتیم جمع کرده بودم .

بعد از سه سال از فعالیتم گام بزرگ بعدی و برداشتم و تصمیم گرفتم این گنج اطلاعاتی به اهلش برسونم و آموزش بدم . باز هم در دوره های آموزشی مدرسین به نام شرکت کردم اما ین بار با نگاه نقد و بررسی تا چالشهای آموزشی تو این حرفه را پیدا کنم و تو آموزشهای خودم برطرف کنم و در نهایت کاملترین پکیج آموزشی با علمی ترین متد آموزشی خاص خودم و طراحی کردم.

" آموزش دادن عشق میخواد و صبر و  تسلط و آگاهی کامل از موضوع باروحیه جستجوگری "

کمک کردن به دیگران و ایجاد حس خوب و انگیزه دادن یکی از ارزشهای بزرگ من هست که درفضای آموزش این فرصت تا بی نهایته  ، وقتی از حال خوب هنرجوهام بازخوردهای عالی گرفتم فهمیدم من برای آموزش دادن اومدم.

نام " آرامی " و برای آکادمی خودم انتخاب کردم که  در سایه این نام حس خوب آراستن و آراسته شدن با آرامش را خلق کنم و خانواده ای بزرگ از پیگمنترهای حرفه ای و با اخلاق را برقرار کنم.

کلی برنامه  و اهداف عالی برای اعضای خانواده  بزرگ آرامی دارم تا همه  با هم به پیروزی برسیم چون معتقدم لذت موفقیت در جمعی بودن هست .