درباره آرامی


ایده راه اندازی آکادمی تخصصی آرایش دائم آرامی

 از زبان موسس و بنیانگذار آرامی ، خانم نگار کبیر

دو دغدغه بزرگ مدتها بود ذهن من را درگیر کرده بود ، اولی راه سخت و نا امید کننده ای بود که پیش روی افراد مبتدی در این حرفه میدیدم  چون خودم هم روزی از این مسیر سخت عبور کرده بودم  ، مسیری که بارها در تنگناهای کاری بخاطر انتخابش خودم را بشدت سرزنش میکردم و بارها فکر خروج و  تغییر مسیر به سرم زد . وقتی با سختی زیاد این سربالایی و طی کردم و به تمام فنون و کلیدها در این حرفه مسلط شدم ، به قدرت تحلیل و تشخیص مسائل تخصصی دست پیدا کردم  و آن زمان تازه  دیدم با چه دنیای جذابی روبرو هستم .

حالا که ریز و بم این مسیر پر تلاطم را به تحقیق و تجربه یاد گرفتم دلم میخواهد به دیگران کمک کنم تا بدون تجربه دلسردی و استیصال سریعتر و قویتر  ازمن به مقصد برسند و با یک پایه آموزشی قوی و پر محتوا  انرژی و سرمایه و زمان خود را بجای آزمون و خطا کردن صرف ایجاد بازار و توسعه کسب و کار شان کنند .

از طرف دیگر مدتی از مسیر فعالیتم را با یک کلینیک زیبایی معتبر که متخصص در پاک کردن تتوهای قدیمی بودن همکاری داشتم و هر روز خانم های زیادی را میدیدم که  برای پاک کردن تتوهای قدیمی و نافرم  مراجعه میکردند و با چهره هایی مواجهه میشدم که به دلیل خطا و ناشی گری و بی مبالاتی پیگمنتر زیبایی شان را از دست داده بودند و گاهاً عمق فاجعه به حدی بود که  کاری از لیزر هم برای رفع این مسئله بر نمیامد ! و من از ته دل غصه میخوردم ...

وقتی دیدم نه سازمانهای ذیربط کنترل و نظارت خاصی میکنند و نه این افراد توان پیگیری حقوقی دارند کما اینکه دریافت خسارت مالی هم جبران زیبایی از دست رفته را نمیکرد ، پس تنها کاری که از دست شخص من برمیامد آگاه سازی و آموزشهای اصولی و علمی بود تا تعداد پیگمنترهای هنرمند کاربلد و اخلاق مدار و متعهد را افزایش دهم و به سهم خودم از بروز این مسائل جلوگیری کنم .

و اینطور شد که ایده آکادمی آرامی در ذهنم شکل گرفت و بعد دو سال تحقیق و تدریس و تجربه در مهر ماه سال 98 به واقعیت تبدیل شد . من به هنرجوهایم به آموزش اصولی و پیشرفت مهارتشان عشق میورزم و برای موفقیت و راه اندازی کسب و کارشان تمام  تلاشم را میکنم .

دو ویژگی مهم آموزشهای طراحی شده در آکادمی آرامی :

- تمام اطلاعات ارائه شده در دوره ها بر مبنای اصول علمی است نه صرف انتقال تجربه و سلیقه شخصی من

-  حجم زیاد مطالبی که یک پیگمنتر حرفه ای باید بداند با نظم و برنامه انحصاری طراحی و ساختار بندی شده بطوریکه کامل و دقیق در ذهن هنرجو مینشیند و هنگام اجرای کار براحتی یادآوری میشود .

دوره های  آموزشی سوپر تخصصی  آرایش دائم آرامی شامل موارد ذیل است:

  • پکیج جامع طراحی ابرو با تکنیک میکروبلیدینگ
  • پکیج جامع طراحی ابرو با تکنیک میکروپیگمنتیشن
  • طراحی و قرینه سازی ابرو همراه با انواع پترنهای جذاب
  • پکیج کامل رنگ شناسی و ترکیب رنگها در آرایش دائم
  • پکیج کامل آرایش دائم لب + ترکیب رنگهای خاص و متنوع
  • پکیج کامل آرایش دائم چشم


با آرزوی پیروزی دسته جمعی برای همه اعضای شایسته و شریف خانواده بزرگ آرامی